top of page

Laserová Epilace

  • Instagram

Odstranění chloupků nikdy nebylo snazší

Pravidelné holení a odstraňování chloupků zabírá spoustu času, není komfortní a často také způsobuje nežádoucí vysušení a podráždění pokožky. Skvělou alternativou, jak se této neoblíbené činnosti nadobro zbavit a zároveň se těšit z perfektně hladké pokožky představuje trvalé odstranění chloupků pomocí laserové epilace.

Díky přesnému zacílení a efektivitě laserových paprsků, je možné touto metodou ošetřit téměř jakoukoliv partii.

Jaké partie jsou pro epilaci laserem vhodné?

Pomocí diodového laseru je možné odstranit všechny druhy chloupků, bez ohledu na to, na jaké partii těla se nachází, a jak je daná oblast rozsáhlá. Na naší klinice nejčastěji provádíme epilaci podpaží, třísel, lýtek, intimních partií, horního rtu nebo nežádoucích chloupků mezi obočím. Stejně účinná je laserová epilace také v oblasti zad, hrudi nebo rukou.
 

Zbavte se ochlupení tím nejúčinnějším a nejpříjemnějším způsobem! A hlavně bezpečně!

Ošetření přístrojem DIODE LASER MULTI3 přináší naprostý převrat v epilačních ošetřeních. Využití 3 frekvencí umožňuje účinné odstranění ochlupení prakticky jakéhokoliv typu pokožky. Diode laser technologie trvale omezuje funkci folikul ve vrstvě dermis a dochází tak zamezení dalšího růstu ochlupení. Tím, že dochází k hluboké penetraci, nedochází k porušení vrstvy epidermis a ošetření je tak na rozdíl od jiných laserových ošetření bezpečné. Vysoce účinné chlazení pak zaručuje naprostou bezbolestnost.

CENÍK

‼️ Využijte naši speciální akci na balíčky 5 ošetření se slevou 30-50% 

 

🔆 Brazilka + podpaží 

❌ Původní cena 19 000 Kč 

✅ Cena po slevě  10 000 Kč 

 

🔆Brazilka + podpaží + lýtka 

❌ Původní cena  25 000 Kč

✅ Cena po slevě  15 000 Kč

 

🔆 Brazilka + podpaží + celé nohy 

❌ Původní cena  28 500 Kč

✅ Cena po slevě 16 000 Kč
 

🔆 Brazilka + podpaží + celé nohy + celé ruce 

❌ Původní cena  40 000Kč

✅ Cena po slevě 20 000 Kč

 

Pro více info a sestavení individuálního balíčku nám napište do 📩 nebo na zavolejte na 📞 +420 771 156 789

Časté otázky k laserové epilaci

Kolik sezení diodové epilace je potřeba?

Počet sezení závisí na oblasti těla, která se ošetřuje. Zejména horní části, jako obličej a podpaží, vyžadují přibližně 6 až 8 sezení k dosažení požadovaných výsledků ve srovnání s 4 až 6 sezeními pro linii bikin a nohy. Po tomto období může být potřeba 2 nebo více nápravných ošetření každý rok.

Bude po diodovém laseru vlasy znovu růst?

Po laserové proceduře bude růst nových vlasů méně patrný. Avšak, i když laserové ošetření poškozuje vlasové folikuly, nejsou zcela zničeny. Časem se ošetřené folikuly mohou zotavit z počátečního poškození a začít znovu růst vlas.

Můžu provádět diodový laser každé 3 týdny?

To závisí, i když většina mužů a žen potřebuje sérii šesti až osmi ošetření, každé ve vzdálenosti asi čtyř až osmi týdnů, pro optimální výsledky. Ačkoli odstranění chloupků laserem je trvalé, v některých případech může dojít k novému růstu vlasů.

Mohu provádět diodový laser každý týden? Jak často bych měl absolvovat diodovou laserovou depilaci?

 

Většinou se doporučuje vrátit se k ošetření diodovým laserem každé čtyři až šest týdnů. Během prvních několika sezení může pacient stále pozorovat nějaký růst vlasů, ale výsledky lze pozorovat po přibližně třech sezeních.

Mohu provádět diodový laser každé 2 týdny?

 

Pokud ošetření provádíte každé 2 týdny, jednoduše ošetřujete příliš brzy a v podstatě působíte teplo proti kůži, aniž byste něco ničili. Takže byste určitě neměli používat laser každé 2 týdny. Navíc časté podstoupení laseru může vést k podráždění kůže, popáleninám nebo jiným komplikacím.

Mohu se holit mezi sezeními diodového laseru?

 

I když se můžete holit mezi sezeními, nedoporučuje se to hned po jednom sezení. Musíte se oholit 24-48 hodin před ošetřením - váš klinika vám poskytne rady ohledně toho (nebo si přečtěte naši přípravu na sezení zde).

Co bych měl vyvarovat se po diodovém laseru?

 

Vyvarujte se nadměrnému tření nebo tlaku na kůži po dobu 4-5 dnů. To je nutné k umožnění zotavení ošetřené kůže a k prevenci možné infekce. Po dobu 72 hodin po ošetření se vyhněte holení ošetřené oblasti. Vyhněte se cvičení po dobu alespoň 48 hodin.

Co se stane, když přestanu s laserem na několik měsíců?

 

Pokud čekáte příliš dlouho mezi ošetřeními, vlasové folikuly nebudou dostatečně poškozeny, aby přestaly růst vlasy. Uvidíte počáteční ztenčení, ale výsledky se vytratí a brzy se vrátíte k normálnímu růstu vlasů.

Můžu se sprchovat po diodovém laseru?

 

Po laserovém ošetření zůstane kůže citlivá na teplo po dobu 24-48 hodin. Během této doby udržujte kůži chladnou a bez parfémovaných nebo vonných produktů. Po laserové depilaci se můžete sprchovat, ale je nejlepší počkat až do následujícího dne po ošetření.

Kolik sezení diodového laseru je potřeba k odstranění vlasů?

 

Počet sezení laserové depilace, která by měla být naplánována, závisí na oblasti, která má být ošetřena. Většinou lze dosáhnout velmi významných výsledků během 3-5 sezení. Může být nutné provést 7-10 ošetření v různých obdobích pro kompletní a trvalé odstranění.

 

Mohu se oholit 2 hodiny před laserem?

 

Suchá kůže během laserového ošetření vlasů může vést k svědění a podráždění kůže. Proto je důležité nechat 24 hodin mezi holením a vaší schůzkou, a měli byste také používat holicí krém nebo gel k udržení vlhkosti kůže na ošetřené oblasti.

Je v pořádku potit se po diodovém laseru?

 

Jak bylo již zmíněno, měli byste se vyhnout cvičení, horké sprše nebo aktivitám jako je sauna nebo pára po dobu dvou dnů. Jakákoli činnost, která může zahřát kůži a způsobit nadměrné pocení, vás může vystavit riziku vyrážky, podráždění nebo puchýřů.

Mohu se oholit podpaží po diodovém laseru?

 

Pokud se oholíte příliš brzy, můžete kůži ještě více podráždit, takže počkejte alespoň tři nebo čtyři dny po ošetření. Několik dní po ošetření laserovou depilací můžete pozorovat, že se vaše vlasy odlupují. To je zcela normální a znamená to, že ošetření fungovalo.

Mohu přestat s laserovou depilací po jednom sezení?

 

Pokud přestanete s laserovou depilací příliš brzy, pravděpodobně vám zůstane něco kolem procentu, které je nyní. Jakmile je konkrétní folikul mrtvý, nebudete ho moci znovu rozvíjet, ale nové mohou být spuštěny hormonálními změnami.

 

Co se stane, když přestanu s laserovou depilací po 6 sezeních?

 

Obvykle klienti potřebují asi dva až šest laserových ošetření k úplnému odstranění vlasů. Po prvním ošetření můžete očekávat snížení vlasů asi o 10-25%. Jak budete pokračovat v ošetření, stále více vlasů vypadne a budete si všimovat, že začnou růst pomaleji.

Můžu přestat s laserovou depilací po 2 sezeních?

 

Pokud přerušíte ošetření po pouhých dvou sezeních, je pravděpodobné, že byl ovlivněn pouze část vlasových folikulů. Můžete si všimnout dočasného snížení nebo zpoždění růstu vlasů. Je však pravděpodobné, že neošetřené vlasy budou pokračovat v růstu, jak by to normálně činily.

Proč mi vlasy stále rostou po 10 sezeních laseru?

 

Avšak i když laserové ošetření poškozuje vlasové folikuly, nejsou zcela zničeny. Časem se ošetřené folikuly mohou zotavit z počátečního poškození a začít znovu růst vlas. Úplně eliminovat každý vlasový folikul v dané oblasti je obtížné. Proto můžete pozorovat malé množství repigmentace vlasů.

Kontaktujte nás

Pokud máte staré tetování, prosím nahrajte Vaši fotku bez makeupu. Není to povinné. Děkujeme

Nahrát 1. fotku
Nahrát 2. fotku
bottom of page