Někdy stačí malá úprava obočí a vše je dokonalé. Přijďte se k nám poradit, jak by se dal váš obličej rozsvítit. Dokážeme opravit i to, co se jinde nepovedlo. 

Splníme vaše sny o dokonalém obočí 

Díváte se každé ráno do zrcadla a přemýšlíte, co by se dalo upravit, zdokonalit? Nejvýraznějším prvkem na obličeji je bezesporu obočí. Stačí jen trochu změnit jeho tvar a promění se celý výraz tváře. 

  • Někdy je tato změna prospěšná a možná, že je to právě to, co váš obličej potřebuje. 

Náš čtyřčlenný tým vám doporučí vhodné řešení a pomůže v jeho realizaci. Členové našeho týmu vlastní certifikaci Phibrows Royal Artist a Phibrows Artist. V tomto oboru pracujeme už čtyři roky a za tu dobu jsme nasbírali celou řadu cenných zkušeností. Rozhodně ale neusínáme na vavřínech. 

  • Naším cílem je stále se vzdělávat, poznávat nové trendy a posouvat se stále dál. 

  • I z tohoto důvodu se vydáváme za vzděláním do zahraničí. 

Připojte se tedy k více než tisícovce našich spokojených zákazníků a získáte vzhled, po kterém jste vždy toužili.

Výsledkem je přirozený vzhled

V naší praxi využíváme speciální ruční metodu, kterou je microblading. Což znamená 3D semi-permanetntní make-up obočí. Díky této metodě se docílí maximálně přirozeného vzhledu vašeho obočí, které se netetuje plošně, ale lehkým šrafováním pružnou jednorázovou čepelkou. 

  • Je tedy možné vytetovat jednotlivé chloupky tak, aby byly ve výsledku k nerozeznání od vlastních. 

  • Tímto způsobem se dá vyplnit i místo, kde obočí neroste, ale bylo by to žádoucí. 

Před samotnou aplikací prokonzultujeme vaše představy a naše možnosti. Bude následovat předkreslení tvaru a přesné proměření disproporcí. Díky skutečně široké barevné škále našich odstínů bude výsledek dokonalý. 

  • To ale nejsou zdaleka všechny možnosti microbladingu. 

Není problém s jeho pomocí opravit tvar obočí a vyrovnat disproporce. Tato metoda přináší dokonalý efekt i klientkám, které nemají obočí žádné nebo téměř žádné. 

  • Přijďte k nám a dáme vše do pořádku.

O Nás

© 2019 Infinite Beauty by BqB