top of page

Mini Tattoo

Mini Tattoo

Krása a dokonalý vzhled jsou věci, kterými se mnoho žen zabývá. Není snadné mít dokonalé rty, které vyžadují jen minimální úpravu a přesto vypadají fantasticky. Právě proto je permanentní makeup rtů, neboli tetování rtů, stále více a více žádaný.

Permanentní makeup rty je kosmetický zákrok, při kterém kosmetička aplikuje pigment pod svrchní vrstvu pokožky rtů.

Proceduře se také říká tetování rtů, nicméně klasický tetovací inkoust se k tomuto účelu již téměř nepoužívá. Tetování rtů Vám zajistí mimořádně přirozený výsledek a nádherně pudrový vzhled rtů.

Permanentní make-up rtů je skvělým řešením pro ty, které milují nosit rtěnku, ale už méně je baví ji upravovat po každém soustu nebo napití.

Rty lze navíc tímto způsobem opticky zvětšit a vylepšit jejich tvar, podobně jako konturovací tužkou. 

IMG_0591.jpg

Akvarelové Rty

Permanentní make-up na rtech se stal velkým trendem v posledních letech. Jedním z nejnovějších trendů v permanentním make-up rtů je akvarelová technika. Tato technika je vhodná pro každou ženu, která touží po přirozeném vzhledu rtů a plnějším efektu.

Co je to akvarelové rty? Akvarelová technika je semipermanentní technika, která vytváří jemné stínování, aby vypadaly rty přirozeně. Tato technika se používá pro vytvoření mlhavého efektu na rtech, který se podobá akvarelovému malování. Akvarelové barvy jsou vyráběny pouze z přírodních barev, které se přizpůsobují odstínu vaší pokožky.

Jak se provádí? Nejprve se provede konzultace s klientkou, kde se projednají požadavky a provede se výběr barev. Poté se pomocí jemné micro jehly vpraví pigment do pokožky rtů, aby vytvořil přirozený vzhled.

Výhody akvarelových rtů:

 • Čas procedury cca 2.5h/ Výdrž až 2 roky

 • Přirozený vzhled rtů

 • Plnější efekt

 • Použití přírodních barev

 • Vhodné pro všechny typy rtů

 • Rychlé hojení

Získejte plnější a přirozeně vypadající rty pomocí akvarelové techniky permanentního make-upu.

Lipstick effect

Mezi technikami permanentní make-up na rty se vynořují různé nové trendy. Jedním z těch nejnovějších a nejpopulárnějších trendů je technika Lipstick effect.

Technika Lipstick effect se liší od techniky Aquarell v tom, že vytváří více definovaný vzhled rtů s pomocí jemných jehel, které vytvářejí subtilní stínování. To pomáhá vytvořit plnější efekt rtů a definuje jejich tvar, zatímco technika aquarell vytváří na rtech mlhavý a rozmazaný efekt, podobný akvarelovému malování.

Nyní k výhodám této techniky. Lipstick effect má mnoho výhod, jako jsou:

 • Čas procedury cca 2.5h/ Výdrž až 2 roky

 • Přirozený vzhled rtů

 • Plnější efekt

 • Použití přírodních barev

 • Vhodné pro všechny typy rtů

 • Rychlé hojení

Nabízíme Vám tedy novou techniku, která Vám umožní dosáhnout perfektních rtů, které budou vypadat přirozeně a plnější. Pokud máte zájem, neváhejte se na nás obrátit a objednat si konzultaci s naším odborníkem na permanentní make-up na rtech.

Jak To U Nás Probíhá?

Vítáme vás ve studiu!

 

Při příchodu Vás uvítá naše kolegyně, která se postará o to, abyste cítili co nejpohodlněji. Zároveň vám nabídne nápoj a společně si sednete k malému stolku, kde proběhne konzultace. Během konzultace se specialistka věnuje Vašim požadavkům a představám ohledně výsledku procedury. Snažíme se co nejvíce přiblížit Vaším představám a věnovat se každému detailu.

Naše specialistka Vám ráda poradí s výběrem barvy a techniky, aby byl výsledek co nejpřirozenější a nejkrásnější.

Poté následuje aplikace umrtvující mastičky, která se nechá působit cca 15 minut. Je důležité podotknout, že délka působení anestetiky závisí na typu pokožky a někdy může být kratší nebo delší. Anestetikum se aplikuje proto, aby se minimalizovalo nepříjemné pocity během procedury.

Po uplynutí 15 minut začínáme s vsazováním pigmentu do kůže/rty. Je to precizní práce, která vyžaduje pečlivost a trpělivost. Během celé procedury můžete sledovat průběh v zrcátku a pokud potřebujete, můžeme se na některé detaily zaměřit více.

Po skončení procedury Vám naše specialistka poskytne návod na péči o výsledek a doporučení ohledně dalších postupů.

Rádi vám odpovíme na jakékoliv dotazy a zajistíme, aby byl výsledek co nejlepší.

Jak se K proceduře připravit?

Před zákrokem neužívejte následující léky, látky a vitamíny, které způsobují ředění krve:

 • aspirin 

 • ibuprofen

 • alkoholické nápoje 

 • nápoje s obsahem kofeinu (káva, čaj, energetické drinky)

 • rybí olej 

 • niacin (vitamín B3)

 • vitamin E

 • produkty s obsahem retinolu

Pokud trpíte na opary, je nutné před zákrokem užívat antivirotika. Při hojení mohou oparty vznikat a zhoršit proces hojení. 

- Skvělým tipem je peeling na rty. Odstraní šupinky staré odumřelé kůže, výborně rty prokrví a zanechá je vláčné, hladké, omlazené, vyživené a zdravé. Bude se nám lépe pracovat a pigmenty se lépe zavchytí ❤️

Následná péče po proceduře

Rty budou po aplikaci pigmentu oteklé a jejich barva mnohem tmavší, než bude po zahojení. Tato první fáze hojení bude trvat 5-7 dní a je nutné: 

 

 • Používat vazelínu, balzám na rty nebo kokosový olej pro hydrataci rtů.

 • Rty po každém jídle očistit vatovým tamponkem a kapkou vody.

 • Týden nepoužívat žádný make-up. 

 • Nejíst ostrá a pikantní jídla. Velmi doporučujeme pít nápoje brčkem, alespoň po dobu prvních dvou dnů.

 • Nemnout, neškrábat a neloupat rty a jejich okolí.

 • Vyhýbat se přímému slunečnímu záření, horkým saunám, vířivkám, soláriu a bazénům. 

Můžu po aplikaci používat make-up?

 

Nanést na postiženou oblast rtěnku není za žádných okolností možné, je nutné vyčkat až na úplné zahojení rtů. Rtěnku můžete nanést opravdu až v okamžiku, kdy rty nejsou opuchlé a stroupky na celé ploše rtu se odlouply. Doporučujeme však během hojení nenosit žádný make-up, protože by se vám mohl dostat do oblasti rtů, která se hojí, a infikovat ji. Prosíme, buďte trpělivé a vyhněte se make-upu alespoň na jeden týden, lépe ještě déle. 

 
HOJENÍ 

 

Jak dlouho trvá, než se rty zahojí?

Fáze hojení trvá přibližně jeden týden. Rty budou nejprve nateklé a postupně se objeví stroupky, které zase opadají. Barva bude zpočátku velmi intenzivní, ale již během prvního týdne vybledne asi o 50 %. Trvá zkrátka delší dobu, než se pigment usadí. Během hojení prosím dodržujte všechna pravidla, která jsme zde uvedli, abyste se vyhnula zbytečným problémům.

Kontaktujte nás

Pokud máte staré tetování, prosím nahrajte Vaši fotku bez makeupu. Není to povinné. Děkujeme

Nahrát 1. fotku
Nahrát 2. fotku
Anchor 1
bottom of page