Eyebrow Treatment

Někdy stačí malá úprava

obočí a vše je dokonalé.

MICROBLADING

5957DA9A-23F7-493C-9DD0-DE40A69A94D5.JPG

Co je Microblading?

Microblading neboli 3D semi-permanentní make-up obočí je speciální ruční metoda, kterou lze docílit velmi přirozeného vzhledu obočí. Obočí se netetuje plošně, ale lehkým šrafofáním pružnou jednorázovou čepelkou, která umožňuje vytetovat jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Výsledný efekt je velmi přirozené obočí. Metodou se dá obočí nádherně dotvarovat a doplnit v místech, kde chloupky nerostou.

Jak to probíhá?

Aplikace předchází konzultace, předkreslení tvaru a přesné měření a posouzení disproporcí, jelikož postup při aplikaci tetování je oproti klasickému stínovanému PM rozdílný. Barva se vybírá odpovídající k přirozeným chloupkům či o něco tmavší. Máme k dispozici širokou škálu odstínů od německého certifikovaného výrobce PhiBrows.

Je pro Vás Microblading vhodný ?
Zavolejte nám pro online konzultaci

IMG_2544.jpg

Phibrows Pigmenty

PIGMENTY BEZ TĚŽKÝCH KOVŮ

Velká přednost pigmentů PhiBrows je nejen jejich výdrž, především ale jejich nezávadnost. Nejsou testovány na zvířatech, a neobsahují těžké kovy.

Vlivem slunečního záření vám tak obočí po roce nezčervená, jako se tak stává u běžných pigmentů. V současnosti používám pigmenty PhiBrows "SUPER Formula", které jsou extrémně čisté a stabilní. 

IMG_2470.jpg

© 2019 Infinite Beauty by BqB