top of page
Eyebrow Treatment

Někdy stačí malá úprava

obočí a vše je dokonalé.

MICROBLADING

5957DA9A-23F7-493C-9DD0-DE40A69A94D5.JPG

Co je Microblading?

Microblading neboli 3D semi-permanentní make-up obočí je speciální ruční metoda, kterou lze docílit velmi přirozeného vzhledu obočí. Obočí se netetuje plošně, ale lehkým šrafofáním pružnou jednorázovou čepelkou, která umožňuje vytetovat jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Výsledný efekt je velmi přirozené obočí. Metodou se dá obočí nádherně dotvarovat a doplnit v místech, kde chloupky nerostou.

Jak to probíhá?

Aplikace předchází konzultace, předkreslení tvaru a přesné měření a posouzení disproporcí, jelikož postup při aplikaci tetování je oproti klasickému stínovanému PM rozdílný. Barva se vybírá odpovídající k přirozeným chloupkům či o něco tmavší. Máme k dispozici širokou škálu odstínů od německého certifikovaného výrobce PhiBrows.

Je pro Vás Microblading vhodný ?
Zavolejte nám pro online konzultaci

IMG_2544.jpg

Phibrows Pigmenty

PIGMENTY BEZ TĚŽKÝCH KOVŮ

Velká přednost pigmentů PhiBrows je nejen jejich výdrž, především ale jejich nezávadnost. Nejsou testovány na zvířatech, a neobsahují těžké kovy.

Vlivem slunečního záření vám tak obočí po roce nezčervená, jako se tak stává u běžných pigmentů. V současnosti používám pigmenty PhiBrows "SUPER Formula", které jsou extrémně čisté a stabilní. 

IMG_2470.jpg
IMG_3950
IMG_3950

press to zoom
IMG_3949
IMG_3949

press to zoom
IMG_3948
IMG_3948

press to zoom
IMG_3950
IMG_3950

press to zoom
1/4

KONTRAINDIKACE

Pokud máte některé z těchto dříve existujících zdravotních stavů, měli byste se tomuto postupuvyhnout nebo se před rezervací léčby poradit s lékařem:

• Rakovina

• Cukrovka

• Epilepsie nebo autoimunitní poruchy

• Poruchy krvácení

• Virové infekce

• Podráždění kůže

• Vitiligo

• Užíváte léky na ředění krve

• Máte velký problém se srdcem

• Jste těhotná

• Byl vám transplantován orgán

• Máte nekontrolovaný vysoký krevní tlak

PHIBROWS 

˃  Odstín pigmentu je  vybírán tak, aby odpovídal barvě přirozených vlasů nebo obočí.

 

˃  Tahy jsou vždy kresleny ve směru růstu přirozených chloupků, aby se dosáhlo co možná nejvíce realistického vzhledu permanentního obočí.

 

˃  Pokud tedy pro úpravu svého obočí zvolíte PhiBrows, můžete si být jisti, že získáváte kvalitu ve všech ohledech.

PÉČE PO APLIKACI 

⚠️O obočí se vždy starejte pouze po umytí rukou⚠️ 

 

Bezprostředně po zákroku budete mít ránu natřenou tenkou vrstvou krému, který se po 30 minutách od ukončení zákroku vytře vlhkým aa následně suchým vatovým tamponem. Opětovně aplikujeme tenkou vrstvu krému. Rána po každém utření musí být hladká, čistá a suchá. Na tamponku zůstává po utření žlutý nebo hnědý sekret. Jde o tekutinu lymfatického systému, zbytky krému a pigmentu. Nesprávné otírání by způsobilo kumulování lymfatické tekutiny ze které by se později vytvořil tlustý strup. Spolu se s trupem by pak v době hojení odešla i část pigmentu.

 

♦️V den zákroku:

V 1,5 - 2 hodinových intervalech si důkladně vytřete obě obočí ve všech směrech vlhkým tamponem. Rány po výtěrech musí zůstat hladké na dotyk , čisté na pohled a bez nánosů lymfy v jednotlivých chloupkách. Potom utřete obočí suchým tamponem, abyste odstranili nadbytečnou vlhkost. Natřete tenkou vrstvou krému. 

UPOZORNĚNÍ : Při vytírání můžete cítit štípání, pálení nebo píchání. Jelikož jde o čerstvou ránu i když jen povrchovou je třeba vydržet. 

Proces kompletně opakujte jen dnes.

 

♦️Od druhého do sedmého dne:

Ráno a večer obočí lehce vytřete vlhkým tamponem (od původní nánosu lymfy), nechte minutku dýchat aby poschlo a aplikujte tenkou vrtsvou krému. Citlivá pokožka má i přes důkladné vytírání, které jste aplikovali v den zákroku, ráno opět nakumulované zbytky lymfy.

Je doporučené aplikovat tenkou vrstvu ráno a před spaním. Pokud máte suchou pokožku je dobré přimáznout i při pocitu pnutí. Základní pravidlo je , že se obočí nesmí ani přesušit, ale ani udusit v množství mastného krému. Pokud si nejste jistá , zda je množství aplikovaného krému dostatečné, po natření na obočí vyčkejte minutu nebo dvě až se krém rozpustí na tělesnou teplotu a přejed'te si po něm suchým prstem. Pokud by bylo přemaštěné suchý prst stáhne nadbytek mazu, pokud se Vám zdálo po přijetí suché, ještě trošičku dokrémujte.

 

♦️Týden po zákroku bude obočí výrazně tmavší

Vytvoří se tenká vrstva plochého strupu - ale vždy jen v jednotlivých chloupkách, nikdy ne jako celoplošn strup. Intenzita a kontrast po vyhojení stroupku ustoupí. Obočí bude po zahojení  ca o 10 - 15 % tenčí (jde o princip jizvy která se také po vyloupnutí strupu zatáhne ). Obočí může při procesu hojení svrbět...NIKDY NĚŠKRÁBAT !!! Nutné vydržet. Těsně po zákroku může být obočí opuchlé a začervenalé, někdy je opuchlé jen jedna strana atd. Toto po aplikační opuchnutí ustoupí zpravidla do druhého dne. 

 

♦️Přibližně 6.týden 

se Vám z obočí začnou uvolńovat jemné šupinky s kresbou chloupků. Je důležité aby i na pokožce zůstávala kresba. Na její intenzitě nezáleží, protože pbočí se bude regenerovat cca ěá dní a v tomto čace se teprve pigment začne usazovat a obočí začne pomalu dostávat finální barvu. Důležitý je ale výsledek až po korekci a jejím zahojení.

 

♦️Doporučení na první týden po aplikaci :

✅ Vyhýbejte se jakékoliv kosmetice v oblasti obočí (můžete si dát make up, pudr, nalíčit oči, ale vše mimo obočí ). V žádném případě nepřetírejte obočí krémem, make upem, ani tyto produkty nenatírejte do jeho blízkosti.

✅ Vlasy si umývejte v předklonu

✅ Obličej si ráno a večer čistěte jak jste zvyklá ale vyhněte se okolí obočí

✅ Vyhýbejte se soláriu, sauně, bazénu a nadměrné vlhkosti 

✅ Vyhněte se slunci a opalování 

✅ vyhíbejte se cvičení 

 

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat . 

bottom of page